| Orr_Cosmin_2000 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un monitor si m-am gandit sa imi iau unul 'LCD LED' dar nu stiu daca o sa se potriveasca cu mufa..adica sa mearga.[ca unchiul meu are aceeasi mufa dar nu se deschide monitorul cu pc'ul meu..ca monitorul lui merge cu pc'ul lui.] La ce trebuie sa ma uit sau sa ma informez ca sa se potriveasca?happy Si sa se deschida monitorullaughing

Răspuns Câştigător
| Mirceaeliade a răspuns:

Abstract, de obicei nu exista nici o problema la a conecta un monitor cu un pc. Si in afara de asta monitorul sau placa video vine cu tot ce trebuie dupa ele. http://bit.ly/1uBPrkB

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca nu conectezi monitorul corect de nu merge ce spui tu(fie are un pc din 1980 toamna). La ora actuala inca nu sunt monitoare fara vga sau dvi-d(sau daca sunt sunt extrem de rare).
Te uiti la conector. Daca are toata conectivitatea posibila cu atat mai bine.

| Orr_Cosmin_2000 explică (pentru sltlp):

Monitorul este AOC si nu este asa vechi ...are vreo 4ani si ceva de cand la cumparta si are 3 cabluri in spate..Si l-am conectat bine ..am strans si nu merge. si totusi e fix aceeasi mufa adica se potrivesc.sad