| lowskill a întrebat:

vreau sa imi spuneti si mie cum iau aplicati de pe pc si sa le introduc pe telefon (cu android) am incercat sa dau copy si paste dar nu mi-a aparut in memoria telefonului, si daca se poate si un site de unde pot lua jocuri, aplicati etc. P.s am android 4.0

2 răspunsuri:
| HBSB a răspuns:

Http://www.mobile9.com/
iti alegi modelu de telefon si dupa aia la aplicati si jocuri ai 2 posibilitati ori sa le descarci direct pe telefon ori sa le ei pe pc. Cand le ei pe pc is niste foldare java care la pui pe telefon si dupa aia intri pe ele si ti se instaleaza
. Incarca si de pe android market ca il ai instalat ca si acolo au jocuri gratis si trebuie numa sa iti faci cont la google

| lowskill explică:

Pe mobil9 nu am gasit nimic alte sugestii pentru site-uri, am mai cautat si eu insa nu am gasit nimic care sa imi functioneze pe telefon
telefonul este LG l7