| Spircu_Andrei_1992 a întrebat:

am telefon Samsung trend lite si am card de 3 GB dar nu pot pune jocuri sau aplicati pe el si am incercat sa le transfer dar nu pot cum le pot pune pe card sau pot sa maresc memoria telefonului (ma scuzati dar nu ma pricep foarte mult la telefoane)
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza Clean Master si are posibilitatea sa muti partia sau total aplicatii si jocuri. Nu toate accepta asta, dar macar mai salvezi niste spatiu. Si tot programul asta il folosesti si sa faci curatenie in telefon.
Cauta-l in Google play sau ce ai tu.