| Hieer a întrebat:

Bună ziua,

Vreau să mă duc la Vodafone ( de la aceasta companie am cartela) pentru a-mi lua o nouă cartela cu același număr pe care îl aveam înainte. ( mi-am pierdut cartela respectivă)
Poate să îmi spună cineva ce întrebări o să mi se pună legate de acea cartelă? Sau..nu o să mă întrebe absolut nimic? Mulțumesc. Fundă.happy

4 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna, te întreaba;
1 cand ai încărcat ultima data
2 pe cine ai sunat in ultimul timp( cu aproximatie 2-3 numere, prietenii, familie)
3 buletinul

| Hieer explică (pentru Me01):

Și dacă am uitat cu cine am vorbit?

| Me01 a răspuns (pentru Hieer):

Tu nu ai un prieten 2 sau mama cu care Vorbești mai tot timpul?

| Hieer explică (pentru Me01):

E ceva mai complicat.laughing