| banana20001 a întrebat:

Vreau sa merg la festivalul Neversea dar încă nu am împlinit 18 ani la ei pe site spune ca părinții mei trebuie sa completeze un parental consent dar nu l găsesc niciunde. ȘTIE CINEVA UNDE POT GĂSI PARENTAL CONSENTUL PENTRU NEVERSEA? Dau funda

1 răspuns:
| darkcynical232 a răspuns:

Accesul minorilor între 14-18 ani se va face numai pe baza unui Bilet valid (fără reducere) și a actului de identitate. Intr-adevar cere si o "Declarația de angajament", dar nu gasesc nicaieri, nici macar de anul trecut (nici macar in engleza neversea.com/parentalconsent - linkul dat de ei nu functioneaza)
E posibil sa o posteze saptamanile ce urmeaza. Dar daca nu fac asta, cauta un model asemanator pe care sa il modifici cu datele despre festival.