| Anastasia_3087 a întrebat:

Bunaa. am si eu o intrebare. O prietena de`a mea a ramas corigenta din problema personale. Si acum se duce sa de`a corigenta. Dar problema este cu liceul. Este din Craiova. Stiti cumva ce locuri mai sunt libere la licee? Media cam 5- 6 asastraight face plss zice`ti`mi si mie ce locuri mai sunt libere la licee din Craiova. Ms:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sunt intotdeauna locuri in locurile mai varza.de unde nu ajungi decat mecanic.sau cine stie ce tampenie.imi pare rau. poti sa imi dai stupid dar sunt realist.merge-ti si voi si va interesatiwinking

| maryana5 a răspuns:

Vai dar trebuie sa se intereseze la scoala generala straight face noi de unde sa stim daca mai sunt locuri libere?
Ar fi bine sa se grabeasca! Altfel va ramane pe dinafara anul asta straight face