| Anoniiiiim a întrebat:

Bunăă azi am intrat pe id prietenului fara sa stie [stiu ca nu e frumos] si am citit arhiva am vz o convorbire cu o fata si a spus ceva`n gen: " vrei sa stai cu mine' iar fosta l-a intrebat daca si-a mai facut pr de cand s`a despatsit de ea si el a zis nu...si mereu cand il intrebau prietenii cu cine vb la tell sau cine e fata din posa de la avut spunea" prietena" si se comporta foarte frumos cu mine... dar nu intseleg de ce a spus asta? oke stiu ca e baiat si ca e interesat de alte fete dar mi-a zis "dc sa te insel? ce are alta si n`ai tu?" ar fi bine sa o terminam?

Răspuns Câştigător
| Any a răspuns:

Nu in nici un caz, parerea mea ca nu se termina o relatie din cauza unei convorbiri.Incearca sa-i explici si sa discuti cu el despre fost prietena si ii poti spune si de ce ai vazut. Daca intr-adevar te iubeste nu o sa se supere ca ai umblat pe id lui, dar daca o face inseamna ca are ceva de ascuns in legatura cu sentimentele lui si cu fosta prietena.

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Un baiat care de acum se da la alte fete...tu cum crezi ca o sa ajunga el daca de acum se da la altele straight face draq spune-i ca sti ce a vb cu acea fata si ca de acum nici nu vrei sa il mai vezi si sa isi vada de viata crede-ma baitu` asta nu te merita big grin Asa o sa faca cu toatewinking Am mai avut si eu prate de "tampiti " din astia happy

| Cristina_5283 a răspuns:

Nu ai cum sa ii vezi convorbirea daca nu esti in pc lui cred...eu cred ca aia e doar o distractie pentru el. Daca vezi ca nu merge si o lungeste cu fata aia. Termin.o

| AncaTeo a răspuns:

Incearca sa vb cu el si lamuriti totul
sau urmeaza-ti inima, ea ce-ti spune sa faci?
gandeste-te!

Bafta!

| Papadie02 a răspuns:

Parerea mea e ca poate inca mai are sentimente fata de acea fata.Nimeni nu poate sa uite de-a gata pe cineva. Poti sa vorbesti cu el despre aceasta problema, dar nu trebuie sa va despartiti din aceasta cauza pentru.ca el tine la tine, doar ca e... baiat happy si unii dintre baieti sunt mai retrasi si mai timizi cand vine vorba de relatii.

| Baubau_4373 a răspuns:

Nu ai cum să vezi convorbirea. Chiar dacă are setat să rămână conversaţia în arhivă, acest lucru se poate doar dacă eşti pe pc-u lui. Nu ştiu cu adevărat ce ai făcut da fie... Poate a spus asta cu frica de a nu fi criticat, de a nu te jigni pe tine. Eu cred ca te iubeşte mult, pot să zic că iubesc partea "ce are alta şi n-ai tu? "Eventual o discuţie nu ar strica, şi spune-i cuvinte care probabil l-ar face să se simtă vinovat şi să recunoască. De exemplu: Am încredere foarte mare în tine. Te iubesc mult. Nu ştiu ce m-as face dacă ne-am despărţi. Ştiu că e prea siropos, dar probabil îl vei face să se simtă vinovat, dacă are de ce.

Baubau. :*

| spike4210 a răspuns:

Domnisoara draga, supunel la niste teste sa vezi daca mai merita sau nu, sa vezi daca chiar te iubeste.Din punctul meu de vedere daca ti-a spus sa o terminati ceva nu este in regula.