| tsugus a întrebat:

Bunaabig grin!
am si eu o intrebare pentru voi... ce sa folosesc pentru cresterea parului?
am auzit ca uleiul de ricin este bun dar cum se foloseste?
tocmai mi-am tuns varfurile, intr'o luna creste vizibil? c-am cati centimetri creste intr'o luna? mzzz:*:*:*

2 răspunsuri:
| DarkRose a răspuns:

Buna. Am auzit ca uleiul de masline este folositor pentru cresterea paruluitongue Si nu cred ca iti va creste foarte mult parul intr. o luna, depinde de fiecare persoana: unora le creste greu parul, altora foarte rapidtongue Sper ca ti.am fost de folos...bye-bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este uleiul de ricin este f bun pentru cresterea parului.