| Georgiana15c a întrebat:

Bunaa.Pentru cei care il urmăresc pe baby.cupidon pe Instagram, a facut aplicația aceea pe care o are si in link la profil, stie cineva unde gasesc sectiunea my crush?

1 răspuns:
| Plato a răspuns:

Salut, Georgiana. Mi-ar fi placut sa te pot ajuta, dar acum speram sa ma ajuti tu pe mine. De ce e interesanta chestia asta? Observ ca are 50k urmaritori. Pentru ca iti spune "cine te place"? happy Pe bune, ti-as fi recunoscator daca m-ai lumina.