| monika_9340 a întrebat:

Bunaa:X... Vreau si eu niste pareri.Cunosc un baiat de vreo 4 aniconfused si ne intelegeam bine si inainte sa intre la liceu, el intrand la liceu in afara localitatii si noi ne-am imprietenit atunci cand el venea la bunica lui, el sta in alt cartierbig grin. A urmat vacanta de vara, am stat impreuna p`afara, ma rog.ne intelegeam bine. El, s-a dus la liceu si nu am mai tinut legatura.Acum a reaparut, a facut rost de noul meu id de messenger si am vorbit, intotdeauna cand intra pe messenger ma saluta si ma intreaba ce fac.ma rog, diverse cand vine pe la bunici ma cheama sa iesim pe afara.acum cateva luni imi tot zicea sa ii dau si lui id-uri de fete, eu i-am dat id-urile unor fete care sunt cu mine in clasa si a zis ca sunt mici.adica arata de cls a 4 alaughing. si dupa a mai trecut timpul. a venit aici am iesit afara, de fiecare data ma chema impreuna cu vara lui pe la ei, sa jucam carti, daca vreau sa ma duck prin parc, la concert, la strand.diverse.Acum daca vede ca vorbesc la telefon:"cu cine vorbesti"?laughingSi data trecuta stateam pe o canapea mancam seminte, si s-a asezat el jos si dupa vara lui si eu nu am avut incotro decat sa ma asez la mijloc, si vara lui tot zicea dar da-te mai incolo ca nu am loc si chestii. el o tot trimitea sa ii aduca diverese, zambeste la mine des, e foarte de treaba. Voi ce ziceti? Ma place sau?

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Hallo :* pãi e foarte posibil sã te placã, esti o companie plãcutã dacã vorbitsi mult si te cheamã peste tot... cred cã te place. Tu îl placi? tongue Poate iese cevabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| geo_9931 a răspuns:

Sarputea si nusarputea :
s-ar putea sa te placa se vede.
si s-ar putea sa nu te placa poate el te vrea ca o amica ca si cu mine s-a intamplat cu un tip dar nu ma placea si tot chesti desetea facea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il saruti explodeazawinkinglaughing