| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei TPU.Ce sa fac daca mama nu mai are incredere în mine? Acum ceva timp a aflat că m-am "golanit".De atunci si-a pierdut încrederea în mine și a fost foarte suparata.A trecut ceva timp dupa si i-am recaștigat iar încrederea.Ma lasa afara până la 8 cu spunandu-i ca sunt doar cu bff-ul meu, dar adevărul e că stateam cu mai multi.Si fete si baieti.Nu erau golani.Erau copii obisnuiti(pana în 17 ani), dar ei daca ii spun asta zice ca sunt goani si nu imi mai da voie afara.Acum 4 zile a fost chemata in biroul directoarei pentru ca un coleg s-a luat de mine, iar eu mi-am chemat prietenii sa ma apere dupa scoala.Acel coleg imi umblase in telefon si face ss-uri si isi trimitea pe Facebook de pe contul meu.Cand a aflat mama a zis ca sunt golani si ca nu am ce cauta cu ei.E suparata.Mi-a luat telefonul, m-a batut rau (la modul ala ca eram pe jos si imi dadea picioare in burta)si nu ma lasa afara.Acum scriu asta de pe telefonul ei.Ce sa fac?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Trist dar pare adevărat. Trebuie să-i câștigi înrederea dar în aceeași măsură ea trebuie să-ți cîștige încrederea. Tatăl ce zice de treaba asta?