| RougeEttiquete a întrebat:

Sper sa nu va plictiseasca povestea mea pentru ca am nevevoie de un ajutor urgent!:[
Totul incepe de cand mi-am facut o prietena buna...am fost noi prietene ce am fost pana in vara...cand ea m-a lasat pentru altele.Ma rog.ne-am impacat si am intrat intr-un alt grup de fete vesele si dragute.
Totul merge bine si frumos.pana cand asa zisa mea prietena cu care m-am impacat m-a despartit de celelate.Adica m-a inlaturat, m-a dat la o parte facandu-le pe celelate sa creada ca eu le vreau raul si sunt diabolica.3 sapataman am stat singura cu inca 2 fete care mi-au fost alaturi.
:}In cele din urma ne-am impacat cu celelate. dar,, prietena" mea nu sa lasat.Tot timpul cand una din grup se supara, mergea la ea drept,, ingerul ei pazitor" si dupa aceea o lasa balta.Pana la urma tote fetele si-au dat seama cine e.in afara de una. S-a dus cu ea si acum ma urastesad din cauza,, prietenei mele". Cum sa fac sa isi dea seama cine e ea? Si cum sa fac ca celelate fete sa fie sigura 100% ca aceasta fata le vrea raul? [Situatie urgentaaa dau FUNDAAAsad ]

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

E greu sa convingi pe cineva, cu cat insisti mai tare cu atat crede ca tu urmaresti ceva ca ai ceva de ascuns.e bine sa atentionezi dar fara sa insiti pentru ca la un moment dat osasi puna intrebarea "daca totusi e ceva ineregula "or sa fie mai atente si o sa realizeze si singure cu ce fel de persoana au deaface

1 răspuns:
| Ruxandra00 a răspuns:

Spunele si lor ce ti-a facut asa zisa prietena spune-le ca a incercat sa te inlature din grupu lor spunand numai prostii despre tine care erau numai minciuni.si aratele cat e de falsa si lingushitoare...