| federerdinamo a întrebat:

Bunaaahappy. Am din nou o problema de data aceasta cred ca e mai complicata.imi place de 2 baieti. Unul este de la mine din clasa tine foarte mult la mine iar celalalt e un vecin. Cel din clasa petrec aproape tot timpul zilei. tine foarte mult la mine mi-a si spus asta iar celalat imi vorbeste cu DRAGA ma atinge usor e simpatic si mi-a cerut numarul de telefon. Voi ce credeti ca trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Incearca ceva cu tipul de la tine din clasa, daca tine la tine.

6 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Mai astepti ceva timp sa vezi cum decurg lucrurile.atunci o sa-ti dai seama pe care il placi si care te place cu adevarat. daca iti vorbeste cu draga nu inseamna neaparat ca te place happy. nu uita :Timpul le rezolva pe toate.

| Annemary_2131 a răspuns:

Eu una l-as alege pe colegul de clasa, stii ca tine la tine si inca mult. deci ce-i in mana nu-i minciuna...parerea mea

| adela_5527 a răspuns:

Alegel pe care iti place tie mai mult si la cer tii... dar ai grije dupa accea sa uregreti alegerea facta.mult succeslove strucklove strucklove struck

| gaby_8539 a răspuns:

Cauta-l pe al treilea

| whitegirl18 a răspuns:

Tu decizi eu vreau sa-ti spun parerea mea.Am avut o experienta asemanatoare.Imi placea de cineva din clasa si imi placea fostul prieten. Dar pentru ca fostul prieten s-a mutat in alta localitate m-am combinat cu colegul meu de clasa.Am stat o luna impreuna deoarece eu nu mai suportam barfele si comentariile la adresa noastra. El s-a suparat acum nu vorbim deloc, doar ne privim unul pe altul fara sa comentam nimic. M-am atasat de el ce-i drept dar a trecut.Am regretat ca am pierdut un prieten pentru a-mi sadisface un moft. Daca tu esti pregatita sa -ti incepi o relatie cu un coleg de clasa e bine.Sau fa o lista cu calitatile celor doi baieti.Iesi la intalnire cu fiecare din ei si vezi cu care te intelegi mai bine si de care ti place mai mult.

| wanted a răspuns:

DEPINDE DACA VECINUL TAU ESTE MAI MARE CA TINE eu zic safiti doar prieteni. De fapt gihdezatwe dupa inima uitate care ste mai serios si este sincer cu tine. Nu te lasa usor. Dar nu fi cu amandoi ca altfel unul tot o sa afle si o sa-i frangi inima