| mee_4833 a întrebat:

Am sa va spun ceva... il cunosc de un an si ceva (l-am vazut numai o data), dar vorbim ff des pe mess. Nu e din orasul in care sunt eu si de aceea nu ne putem vedea. Ne intelegem atat de bine incat i-am dat numarul meu de telefon. Am inceput sa vorbim si la telefon. Vorbeam si cate 40 de minute odata big grin.(el ma suna). Vorbeste f frumos cu mine si are grija sa nu spuna ceva care sa ma supere. Imi pune smile-uri pe mess... Vorbim despre absolut orice. Acum ne "prostim" ca si cum am fi frati, dar eu am impresia ca el totusi tine la mine mai mult ca la o sora. Aaa si in timpul zilei cand nu sunt pe mess imi trimite mesaje sau suna sa vada ce fac. Voi ce credeti? Ma vede ca pe o simpla amica?

4 răspunsuri:
| Alexandra_3724 a răspuns:

Nu stiu. Poate el spera la o relatie dar crede-ma am trecut prin asta nu o relatie la distanta nu dureaza mult.Mai bine ii spui ca o sa fiti doar prieteni si atat:* Mult succes.

| Amyyyyyyy a răspuns:

Pai nu chiar daca are grija de tine sa nu te superi si alte chestii dar relatiile nu merg intodeauna in cele mai multe cazuri de alteori relatiile la distanta fac sa fiti mai apropiati asta este doar dince se intampla acolo in sufletul tau...Pwp si ...Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica, relatie pe internet, nu?
Ai grija ca nu sunt prea de incredere, nu stii cum s-ar purta in realitate, sa nu ai vreun șoc. Poate chiar te iubeste, din ce ai scris tu acolo asa s-ar intelege.
Sau poate nu. Poate doar se joaca si sunt vorbe aruncate.
Sau chiar te poate vedea ca pe o simpla amica.
Si relatiile la distanta sunt dificile, totusi. Nu puteti avea contact fizic (sarutari, imbratisari etc) si unul din voi s-ar putea satura sau s-ar indragosti de cineva care sta mai aproape.
Oricum, bafta daca odata si odata reusiti sa va intalniti.

| SuntEuAlex a răspuns:

Nu prea cred pentru ca daca ie asa cum ai zis u el chiar vrea o relatie dar se prosteste fiinda cred ca a realizat ca relatiile la departere nu tin (sfatul meu dativa intalnire undeva stai cateva zile la el sper ca rasp meu ti-a fost folositor)