| matrix99 a întrebat:

Bunaaa, am o intrebare, este legal ca un profesor de educatie fizica (sport) sa ceara la elevi un filmulet in care facem exercitii?

5 răspunsuri:
| Anonimul151 a răspuns:

Da,este legal sa ceara filmulete de genu. Eu cred ca toate scolile, cand au fost in online au cerut asta la ora de sport.

| luffypk a răspuns:

Cred ca da, cel putin si noua ne-a cerut doamna profesoara (pe timp de pandemie). Nu inteleg de ce te ofensezi, asta-i meseria lui, doar nu vrei sa va puna note din burta, nici el nu se astepta sa fie o pandemie globala, fiecare profesor se adapteaza cum poate.

| LightshotPumnalXZXZ a răspuns:

Da este. Asa mi-a cerut și doamna profesoara, cand eram în online, pentru ca nu îmi mergea camera.

| matrix99 explică (pentru LightshotPumnalXZXZ):

Da dar gen mi se pare aiurea mai ales pentru o fata sa faca niste exercitii in fata camerei si sa le trimita in privat profesorului...
gen normal nu mi se pare

| Alex22043 a răspuns:

Da, şi noua ne a cerut pentru a ne da nota, dacă profu tau incepe sa si-o arda aiurea atunci ar trebui sa vb cu ai tai. Dar da e legal din cate stiu eu sa ceri video-uri in care elevi fac exercitii pentru ca mai multe scoli au facut asta in pandemie