| AnnyXoxo a întrebat:

Bunaaa! Am o pagina pe facebook, si am primit spam, iar acum nu ma mai lasa sa postez comentari pe alte pagini. Nu stie nimeni cat dureaza chestia asta, sau daca pot sa ii fac ceva? Adica de 3 zile nu mai pot face nimiccc! straight face

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asteapta! Minim 15 zile.

| christian7man a răspuns:

Denisa sunt christian(christian1man.cum nu pot sa iti trimit mesaj ca nu am puncte iti las aici happy.am uitat parola de la contul celalat si mi-am facut contul asta ca sa te intreb ceva.mai ai contul acela de yahoo o ai altul? pentru ca nu te.ami mai vazut conectata si vroiam sa situ daca il mai ai sau nu te mai conectezi sau mi-ai dat ignore. vreau sa imi trimitii un messaj te rog frumos oricare ar fi raspunsul.t pup si inca nu teami uitat :*:*:*