| NothingNewForYou a întrebat:

Bunaaa, am o rugaminte la voi, imi puteti spune o idee de un cadou pentru prietenul meu, acum in pragul sarbatorilor(stiu sa fac bratari dar parca e prea simplu) da-ti idei, multumescc, funda:**

Răspuns Câştigător
| Claudela a răspuns:

Stiu ca raspund cam tarziu si sarbatorile au trecut,dar cateva idei nu strica niciodata mai ales ca sunt aniversari,zile de nastere...
eu te-as sfatui sa te orientezi spre cadouri practice:parfumuri,haine,cd-uri cu muzica,componente de pc, carti
si apoi cele simbolice:inimioara cu poza voastra, glob cu poza voastra etc etc.