| kittykat a întrebat:

Bunaaa! as vrea sa stiu cu ce profile pot da mai departe la arhitectura in afara de mateinfo big grinbig grin...big grin. va rog chiar trebuie sa stiu. garantez funditaAAA SI VOT

1 răspuns:
| ALeXsSaY a răspuns:

Cel mai bine era sa dai la un liceu de arte. asa, de la un liceu obisnuit NU vei putea intra la facultatea de arhitectura pentru ca sunt fff multe chestii care se invata numai la liceeale de arta si sa stii ca nu e de ajuns numai matematica aia multa pe care o faci la mate info. straight face iti trebuie notiuni de baza sau chiar avansate in ale tehnicii desenului straight face vei avea mult de lucru. Cu privire la intrebarea ta, si de la stiintele naturii poti da la arhitectura pentru ca faci mate la fel aproape ca la mate info dar bacul e mai usor. happy Bafta :*