| Oana_9831 a întrebat:

Bunaaa.As vrea si eu cateva idei.peste ceva timp e majoratul prietenului meu si sincer nu prea am idee ce sa ii fac cadou.As vrea sa ii fac si ceva funny, trebuie sa mentionez ca lui ii plac foarte mult bananele si as vrea sa cumpar sau sa fac ceva funny in legatura cu asta. Sper sa imi dati si voi cateva idei. Vot + funda la toti :*

Răspuns Câştigător
| Noone4u a răspuns:

In limita bugetului as sugera, bineintele daca nu are, un telefon, o camera digitala, un soft-cu licenta a ceva interesant...baietii sunt pragmatici si destul de bine ancorati in realitate, astfel incat orice are legatura foarte mare cu hobby-urile lui ar fi bine venit... si daca ai spus ca ii plac foarte mult bananele ii poti lua un tricou cu banane, o cana cu banane sau chiar un maimutoi banana http://www.giftland.ro/tricouri-funny-banana-sex-p-685.html :* succes sper sa te ajute, si daca se poate si funda?:D

2 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Un dildo-banana.

| addalecsandra a răspuns:

O bratara gravata cu ceva de genul "remember me " sau "aminteste-ti de mine" si te semnezi sau una cu numele lui si un parfum sau ceva de genu, sau niste prezervative cu banane laughing funda?