| anonim847483 a întrebat:

Bunaaa, caut prieteni noi, sa fie din constanta si sa nu aiba mai mult de 14 ani, daca sunteti interesati vorbim in privat happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca locuiai in Constanta, mă băgam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pari disperat, nu multi vor să se înconjoare de prieteni disperati. Dacă vrei să-ți găsești prieteni buni, fi deschis si nu cere nimic in schimb. Nu te aștepta la nimic de la nimeni, dar fi foarte prietenos si zâmbăreț

| anonim847483 explică (pentru anonim_4396):

Doamne. disperat ca ce? ca nu gasesc prieteni la mine in cartier? mai bine nu mai comentai si iti tineai parerea pentru tine, stau in constanta de 2 saptamani si nu cunosc pe nimeni si mi-as dori sa imi fac prieteni

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim847483):

Iți doresc succes