| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa, ce faceti? big grin
Daca mi-am dezactivat contul pe hi5, pot sa il reactivez?
Daca da, cum?
Funda. :X

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Când te loghezi cu emai-ul şi parola respectivă acelui cont îţi va apărea un buton dreptunghiular portocaliu. trebuie doar să dai clik pe acel buton şi contul tău se reactivează!

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Inainte daca iti dezactivai contul pe hi5, puteai sa il reactivezi.acum,din nefericire,nu il mai poti reactiva. exact asa am patit si eu crying si a trebuit sa-mi fac un cont nou straight face. deci va trebui sa iti faci un alt cont, sau treci pe facebooo, e mai fun. sper ca te-am ajutatwinking funda?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fb. dar vroiam sa vad ceva pe hi5 laughing)
nenorocitii angry
laughing)