| Adelinna97 a întrebat:

Bunaaa big hug Am nevoie urgent de ajutor, astazi mi-am instalat yahoo messenger 11 free i ala mai nou si de cand l-am instalat nu imi mai merg smiley-urile alea( kiss, >big grin

3 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Heybig grin.Ciudat! Si eu tot p-asta il am, dar la mine merg.Incearca sa-l dezinstalezi si sa-l instalezi iar. Daca nici atunci nu merge.nu stiu ce sa zic.Deja devine prea complicat pentru cate stiu eu despre chestii de genul.Bafta!

| Smilee4Mee a răspuns:

Buna>big grin

| RobertVali111 a răspuns:

Cred ca ai instalata aplicatia SweetIM, daca o ai, dezinstaleaz-o si o sa mearga emoticoanele.