| baby96 a întrebat:

Bunaaa! mai este putin si terbuie sa ma duc la o nunta, la care sunt domnisoara de onoare si habar n-am ce rochie sa imi iau. ce culoare? pls.cine are niste idei sa imi raspunda big grin pup

Răspuns Câştigător
| Aidda a răspuns:

Pe timp de zi as alege ce viu colorat (o combinatie de culori)

Iar noaptea ceva mai elegant cu stil. Depinde de personalitatea ta: poti alege ceva aprins care sa te avantajeze si sa te simti bine in ea.

ps: distractie placuta!

4 răspunsuri:
| xAvrilx a răspuns:

Cred ca poaet fi roz, mov, violet sau albastru pal.Mai bine ai purta o rochi cu fusta deasupra genunchilor. Daca ai parul inchis foloseste roz sau mov. Daca il ai mai deschis albastru pal sau verde deschis asu alb cu ceva. fundita?puppy dog eyes

| lyrics a răspuns:

In niciun caz alba.
eu una mi'as lua rosie.sau neagra.

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Nu sustin sa mergi neaparat pe alb...:-@

Dar totusi, rochia asta e chiar faina :X. http://www.starshiners.ro/......white.html

:*.

| alina♥ a răspuns:

Roz bonbon de preferat sa aiba corset si cercuri neparat sau daca vrei rosie si sa-ti faci coc sa moara nasa de invidie rolling on the floor