| RaluLoveM3 a întrebat:

Buna :*. Deci, fetelor, sambata sunt domnisoara de onoare la o nunta si nu am habar cum sa-mi fac parul. Cateva idei, va rog :*.

8 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Eu zic sa iti faci un coc cu gogoasa de par. Cauta pe youtube : Cute girls hairstyles, si o sa-ti arate acolo. Iese amazing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochie scurta pentru ca cea a miresei este lunga. Parul drept lung sau bucle, cum vrei. Fara coc, are mireasa.

| OdetteSs0000 a răspuns:

Parul cret si o rochie lunga

| elisabethia a răspuns:

Buna-buna! Eu cred ca ar atatata cel mai bine parul buclat. Nu conteaza dimensiunea. Buclele au aratat mereu bine la o domnisoara de onoare dupa parerea mea. Distractie placutaa :*!

| Anonimule a răspuns:

Uita-te aici.S-ar putea sa-ti fie de ajutor.
http://mirese.mayra.ro/......oare/1858/