| wyla a întrebat:

as vrea sa-mi fac prieteni insa nu stiu pe cine aveti voi vreo idee care vrea sa-mi fie prieten sa-mi spuna va rog ( toti pentru unul )

4 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Si ce crezi ca rezolvi daca pui intrebare pe site aici? Iesi si tu pe afara si imprieteneste-te cu vecinii colegii etc de unde vrei sa stim noi care nici nu te cunoastem cine ar vrea sa fie prieten cu tine?

| wyla explică (pentru valentino52):

Nu cunosc pe nimeni din colegi, prieteni care sunt logati aici nu ma intelege gresit

| Chio9 a răspuns:

Salut!

andreichiorean baga id si vb pe mess, prietene.

| Alissa11 a răspuns:

Pot fi eu prietena ta de pe TPU! fundita?