| alandala_1391 a întrebat:

Bunaaa TPU.
Uite cum sta treaba, amo verisoara, care in luna iunie s-a dus intr-o tabara.
Tbara era in Bacau, la Valea Budului.
Era o tabara in mijlocul padurii, cu cabane, discoteca...magazine.
Asa.
Era acolo o discoteca, unde era un dj pe care il chema Alex, si mai avea un frate mic pe care il chema tot Alex(stiu, cam ciudatlaughing)
Mi-a zis ca a auzit ca are 19 ani.
Era mai inalt, parul brunet inchis.si isi facea creasta.
Era dj, statea in ficare zi(si seara) acolo.
Daca cumva il cunoasteti... spune-ti
Ca verisoara mea il cam placa:]]

3 răspunsuri:
| alandala_1391 explică:

Ete na.nici macar nu e valid id ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id lui
: besst_xxalexx e foarte fitos si are gagica de 2 ani. dar daca verisoara ta e chiar asa in limba dupa el.

| Ciprian363636 a răspuns:

Am fost si eu in tabara, l-am vazut acolo pe dj, dar nu-l cunosc.