| xoxoxD a întrebat:

Bunaaa` TPUlove struck Vreau si eu nistee` statusuri de indiferentaaa`...Arogantaaa`hee hee) NOIlove strucklove struck

Dau funda` pentruu` kelee` mai bunee`love struck

Restuu` votlove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Alecsutzaa a răspuns:

ReGgrethe; O?! Ahh uh sa aii 1000;]! eOo n ` am dcC;]! Uh nO merithzii nimic, eOo merith maii mult decat aii avOth Uh D Ofeerith;]; Xx;];-"

Nu conteaza cat ma iubesti, atata timp cat te prefaci!

Ba, ma vezi? Te cred...Ma crezi? Te-aud.M-asculti? Te vad. Esti praf

"simpla dar si complicata. Nebuna si unica. Rasfatsata si obisnuita sa am tot ce`mi doresc. :X "

Nuu` ma sup0rta unele? 0k! Super tare!; x. Inca un motiv sa fiuu` asa in c0ntinuare`; x

Sa TaCi CanD VorBeSc Eu! Nu'mI PlaCe Sa MinTzI CanD MinT Si Eu! Si Nu'mI SpunE Pa! E RePliCa MeA!"

Ii pasa, insa vrea sa arate ca poate fi si indiferenta!

Ii pasa, dar vrea sa arate ca`i indiferenta, e rea, dar incearca sa fie buna, pastreaza distanta dar mereu e aproape.

Spui ce vrei, dar nu`i ca tine, Ea oriunde se simte bine. Stie sa fie si rea si buna, si indiferenta si ingrijorata, si rece si calda...

Zâmbeşte şi arată-le că nu îţi pasă. Zâmbeşte chiar dacă ai prins o pasă proastă. Zâmbeşte indiferent de problemele ce te apasă. Învaţă să zâmbeşti că viaţa`i numai una şi`i frumoasă!

1 răspuns: