| Bubble_7593 a întrebat:

Bunaaa:X
As vrea si eu id-uri de fete sau baieti care fac concursuri de frumusete pe hi5[de fete] apropo vreau doar daca face concurs pentru copii de maxim 15 ani:pDau funditsse+vottongue

4 răspunsuri:
| emoista a răspuns:

E un concurs pe hi5 dar nu e cu concurs de frumusete sunt concursuri pe diverse teme de ex acum e craciunul si la orice tema poti sa apari u in poza dar la unele nu prea merge laughingbig grin id e e.concurs@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt un baiat singur care vrea pe cineva sa fie fata si id meu este gaby_bossu2001 sa apelati la mine poate va azut cu ceva va pup pe toate care intra pe mine ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://frumusetseadorabilaxx.hi5.com Este un conqurs de frumusete! Cine vrea sa se inscrie este vine venit :*