| LaviniaLavinitutza a întrebat:

Există pe Instagram concursuri de frumusețe? adică vreau să spun, concursuri la care îți pui o poză, le dai tag sau le scri ceva hashtag si intri in concurs pe pagina lor?

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Nu prea stiu pagini pentru ca nu particip, dar daca imi dai cateva ore, pana vin si eu de la ore, iti caut si iti scriu cateva pagini.

2 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Da exista. Cateodata concursurile se fac o data pe luna, iar castigatorul isi are poza ca poza de profil pe pagina respective pentru o luna. Sunt si pagini cu concursuri zilnice, insa nu stiu premiul/premile pentru acestea. Deasemenea, paginile cu concursuri sunt marea majoritate in engleza, nu prea gasesti in romana.
Sper ca te-am ajutat ^^

| LaviniaLavinitutza explică:

@karmathelittlepanda Un exemplu de pagină te rog?

| LaughingKarima a răspuns (pentru LaviniaLavinitutza):

Nu prea stiu pagini pentru ca nu particip, dar daca imi dai cateva ore, pana vin si eu de la ore, iti caut si iti scriu cateva pagini.