| DeeaOmfg a întrebat:

Bunaaaa!
Deci...eu mananc mult dar nu ma ingras. straight face
Am 1. 67 in inaltime si 45 de kile...
Cum pot sa ma ingras?sad

Răspuns Câştigător
| Uoana a răspuns:

Daca asa e felu' tau, nu te ingrasi oricat ai manca..asa sunt si eu. Si nu inteleg de ce ai vrea sa te ingrasi, cand toate se chinuie sa slabeasca sa arate precum modelele alea internationale etc etclaughing..in orice caz vitamine sa nu iei, sau alte prostii d'astea care iti produc pofta de mancare...iti dai organismul peste cap, si de la 45 de kile ale tale risti sa ajungi la vreo 60, si nu cred ca ti-ar place(cunosc cazuri

6 răspunsuri:
| Lullabies a răspuns:

Eu zic sa nu-ti doresti. E groaznic. Eventual, daca tii neaparat, cumpara niste vitamine ce-ti dau pofta de mancare.

| Foxie2 a răspuns:

Nu te ingrasi probabil pentru ca esti in crestere si eu sunt chiar in situatia ta.
Sa stii ca mancare nesanatoasa care te ingrasa nu-ti face bine deloc...
Eu zic sa ramai asa cum esti eventual niste vitamine daca vrei.
Daca tii neaparat fastfoodurile sunt gata sa-ti sara-n ajutor desi nu prea sunt eu de acord cu sfatul asta.
Ai 1. 67 e normal sa fii destul de slaba.

| Foxie2 a răspuns:

Aa si inca. ceva.
Si greutatea oselor conteaza, poate tu le ai mult mai usoare decat alte persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.naturaplant.ro/tratamente.php?idp=63&start=0 citeste aici, poate te va ajuta cu ceva. Si din experienta mea, nu manca toate prostiile de la fastfood, e extrem de daunator pentru tine, mai bine mananca sanatos si totul va veni de la sine, nici eu nu eram satisfacuta de greutatea mea, dar am mancat tottul din gradina mea, si acum pot spune ca am ceva kg pe mine. Nu dispera, fiecare cu timpul sau.

| DjYeti a răspuns:

Mananca mai multlaughing Glumeam..ai putea ramane si asahappy de ce sa te ingrasi mai tare?straight face

| viorel70 a răspuns:

Cum adica sa se ingrase mai tare...
Ea este doar slabuta atit
Poi pentru a te ingrasa urmeaza reteta mea big grin
Baga 5-10 pungi de cipsuri pe zi
Cornuri, tort tot ce gasesti evita alimentele gen fructe, legume
Pana ajungi la 50-55 de kg mai mult sa nu incerci ca nuprea o sa fie bine big grin