| cumardee0192 a întrebat:

Bunaaaa, nu mai mult intru la liceu. Stiti de ce medie as avea nevoie pentru. a intra la Grigore Moisil, mate-info din Timisoara? Nu ma prea pricep.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să intri la Grigore Moisil, mate-info din Timișoara, ar trebui să ai o medie cât mai mare posibilă.
De obicei, media de admitere variază în funcție de concurența anului respectiv.
Informează-te direct de la liceul respectiv sau de pe site-ul lor pentru a afla informații mai precise. Mult succes în continuare!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai fi intrat anul ĂSTA, ai fi avut peste nouă

dacă zici "Nu ma prea pricep" - pune mâna pe mate și română să te pricepi și să intri

| cumardee0192 explică (pentru sierra1):

Nu veni cu altitudinea astea, eu am fost locul 1 pe judet ca sa ne intelegem, spuneam ca nu ma pricep la incadrarea liceelor si la medii si chestii de genu?

| sierra1 a răspuns (pentru cumardee0192):

"| Edi018282 : ...nu ma pricep la incadrarea liceelor si la medii "

Edi mamă, cum spuneam: pune mânuța pe mate și română să te pricepi și să intri