| cris14 a întrebat:

Bune TPU sunt noua aici am ceva sa va spun am gasit in dulapul parintilor prezervative au mama36 tata 45 ani credeti ca inca fac seex

adica nu stiu ce am in vine sa plang am impresia ca mama e o cu*va ca am gasit prezervativele imi vine sa plang si nu ma mai intereseaza nimic nu mai imi pasa de ei

fara expresii de genu :
- maicata e o cu*rva
-normal ca fac sex
-ce iti pasa tie
-nu-i baga in seama
-lasa-i sa se simta binestraight face

dati-mi un sfat funda restul vot

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai niste impresii si niste pareri tare gresite, draga mea.Calmeaza-te,mai intai.
Daca ai avut un asemenea soc,este numai pedeapsa pentru curiozitatea ta.
Pe urma,de ce doi oameni casatoriti nu ar face sex? Nu sunt frati,nu sunt asexuati,sunt o pereche,realizezi ce spui tu? O pereche este formata dintr-un barbat si o femeie,care dupa legile naturii,fac sex si vor face sex atat timp cat vor fi in stare sa o faca! Foarte urat si foarte jignitor la adresa mamei tale,modul in care te exprimi despre ea! Ea,ofera sotului ei(tatalui tau),ceea ce ii cere,adica sex,daca nu ar face-o ai avea nenorocul sa descoperi ca tatal tau ar putea capata vreo amanta!
Sa fii multumita in sinea ta ca parintii tai fac sex, inseamna ca sunt uniti si se iubesc, multe perechi cu copii de 14 ani au fiecare amantul sau amanta de rigoare si se intalnesc acasa doar ca sa-si imparta salariile!
Inteleg ca in naivitatea ta, iti imaginai ca tatal tau iti saruta mama pe frunte si dorm cuminti ca doi mici sfinti.Ei, e timpul sa intelegi ca oamenii fac sex.Toata viata lor!
Si, alta data nu-ti mai baga nasul unde nu-ti fierbe oala, sa nu aiba oamenii si vreo jucarie pe-acolo si faci si vreo criza de nervi!

| EsarfaRozZ a răspuns:

Pai, sunt un cuplu, e si normal sa mai faca sex... daca maicata se f*tea cu mai multi, si nu ii pasa de casnicie si de copil, atunci se putea numi curva, ca si`o trage cu oricine. Dar asa, are un sot, o familie, de ce sa nu o faca? nu este o curva daca face asta, e perfect omeneste, si normal. nu iti mai fa atatea griji pentru ca nu ai de cetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca acum ești matură, dar la mine găseam cutii întregi.

| boooooooty a răspuns:

Este normal ca parintii tai sa faca sex!