| catalin231998 a întrebat:

Bwna TPU. Am o problema. Deci am un mp4 si vreau sa il conectez la calculator dar nu mi-l arata my computerul. Deci vad ca se conecteaza deoarece imi apare jos in dreapta un usb si cu un vazut verde. Va rog ajutati-ma sa rezolv aceasta problema. Dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa promit

2 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Deschide COMPUTERsi vezi ca trebuie sal citeasca daca nu, scoate cablul si introdul iar

| georgedanielc a răspuns:

M-am referit ca, te duci la start si intri la computer ar trebui sa apara acolo conectat