| Axis98 a întrebat:

Salut,

Am o problema cu laptop-ul meu: Am un router wireless si windows 7 pe laptop. Cand a venit un prieten de a lui tata la noi sa ne faca routerul eu eram afara si nu am vazut nimic. Cand am ajuns acasa in coltul dreapta jos era o chestie ce arata ca semnalul de la telefon si era verde. Au trecut vreo 2 ani si am vrut sa fac un server la un joc si am bagat cablul de la router pe laptop(am si un calculator, cam slab, si eu foloseam wireless-ul de la routerul ce era conectat la PC) si am sters chestia verde ca si semnalul de la telefon fiindca am crezut ca ea e de vina ca nu ma pot juca... acum vreau sa o aduc inapoi(e laptop-ul lui tata, deci am pus-o daca nu-l rezolv repede) fiindca laptop-ul sta intr-o camera iar PC-ul in alta si cablul e FOARTE SCURT, si nu stiu cum fiindca am un smartphone si pe el pot prinde wireless-ul.Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| archas a răspuns:

Incearca sa dai windows recovery, start - all programs si cred ca in accesorii sau pe acolo pe undeva o sa gasesti!

| FelixDilanMen a răspuns:

Fa o recuperare de sistem la o data cind tot era normal happy Pentru a o face cauta in PC la Meniul de start system recovery Cred ca va merge!

| Axis98 explică:

Am dat troubleshooting si a mers...lol oricum multumesc!