| TeUrSsCsYtEiUbEsC a întrebat:

Ca melodie aveti la mesaj? dar cand suna? ideei pls cel mai interesant primeste funda

Răspuns Câştigător
| ellalove a răspuns:

Cand suna telefonul meu am melodia cu Dj andi feat stella-happiness.si la mesaj am melodia aia :sms sms ai primit un sms si incepe sa radalaughing

2 răspunsuri:
| slam a răspuns:

La mesaje un sunet de la telefon(e foarte scurt), iar cand suna am melodia Ingrid Michaelson - Everybody big grin

| UnNumeCeDrq a răspuns:

Poii eu am la Ton apel melodia Tinie Tempah - Written In The Stars ft. Eric Turner si cand imi trimite cineva mesaj am o mel care e cam asa Nenenea aveti un mesaj dupa se enerveaza si incepe sa tipe Raspunde BA!laughing