| MeGustaaaaa a întrebat:

Ca sa devin membru Expert TPU cate raspunsuri trebuie sa am in totat? Si cate raspunsuri castigatoare trebuie sa am? Mentionez ca am 54 raspunsuri castigatoare si 441 raspunsuri.

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Experţii TPU sunt moderatori ai site-ului. Nu contează prea mult numărul de răspunsuri, ci calitatea lor.
De obicei, un expert TPU trebuie să aibă minim 500 de răspunsuri, o activitate intensă pe site şi o rată a răspunsurilor câştigătoare de cel puţin 10%(din 10 răspunsuri, măcar unul să fie câşigător), deşi există şi excepţii.
Pa, pa!