| fratelen a întrebat:

"ca viata fara droguri e ca moartea fara coasa". ce parere aveti despre acest vers a lui Nimeni Altu'? ( rog botanistii sa se abtina )

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal nu stiu daca dau cu parerea bine happy.
parerea mea este ca in realitatea uni se drogheaza pentru a fi fericiti eu nu stiu n-am incercat si nici n-am intentia asta de a face asa ceva happy hmm
!
consider ca fiecare face ce vrea cu vita lui happy

iar cei cara canta versuri din astea cu e Nimeni altul sau alti etc happy ei ori se inspira din realitate ori consuma big grin nu i judec dar cum am zis mai sus ca fiecare are viata luihappy fiecare isi face cu mana lui rau happy

parerea mea papa