| TepeT a întrebat:

Cadou perfect pentru o fată de Crăciun?
Mulțumesc. ^^

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Tu.

| TepeT explică (pentru OnuOnulică):

Vrei să mă pun intr-un cadou, imi pun fundiță și mă dau unu curier să mă ducă?
Sincer, mi-ar plăcea. Dar nu se poate. o, 0

| Carmen100 a răspuns:

Tampoane laughing

| dorin1990 a răspuns:

Aceasta fata e iubita ta? ai putea sa-i cumperi un buchet de trandafiri si sa-i pui o rama cu o poza cu voi 2.sau un parfum fin, sunt multe variante, un tricou personalizat cu poza ta /voastra, chestii de astea dragute care sa o marcheze.

| sofstatics a răspuns:

Esarfa, lantisor, caciulita, parfum.
Daca e iubita ta :
- o poza cu voi 2 in rama si o cutie cu bomboane
- ar fi frumos sa petreceti o zi numai voi 2 (sa ii faci toate poftele) sa mergeti la cinema sau la un restaurant.
Bafta!

| OlariuRox a răspuns:

Buna! in prumul rand nu trebuie sa fie perfect ci dragut,gestul conteaza.
ii poti cumpara o caciulita cu urechiuse si botic este la moda,o esarfa frumoasa si un ceas,sau un ursulet de plus,un set (cercei si lantic),o decoratiune de craciun nostima gen(ren,saniuta,mos craciu,etc) ii poti cumpara o cutie de bomboane si un trandafie. O rama foto ornamentat de craciun,un album foto,ii poti face ceva personalizat gen casa/pernuta/tricou, ii poti comanda ceva de la avon,produse de inrijire,un parfum, o trusa de machiaj, o gentuta, un set de peri pentru machiaj, bratari. o rochita frumoasa sau o bluzita.

| brandsfashion a răspuns:

O rochie de Craciunita cred ca este cel mai potrivit cadou, mai multe idei de cadouri gasesti aici -> http://www.cadouri-de-craciun.net

| ioaannaa a răspuns:

Daca nu e iubita ta, ii poti lua accesorii sau ceva pentru machiaj. Daca o vezi destul de des, incearca sa iti dai seama cam ce (culori) poarta si alege un fular, niste manusi, un pulover, o esarfa, produse de make-up (gasesti pentru toate buzunarele), lantisor, bratara, inel, cercei sau bentita.
Daca tot suntem in perioada asta, obiectele cu imprimeu de Craciun sunt foarte dragute si foarte la indemana. Spor!

Întrebări similare