| anonim_4396 a întrebat:

Cafeaua creeaza dependenta? cam cat as putea sa beau la 14 ani. una la 2 zile e ok?

6 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Nu
da

| olian a răspuns:

Laso naibi ca nu e buna, cand o sa ai vreo 22, 23 de ani o sa fi dependent, asa ca mai bine nu bea ai mai multe benefici crede-mahappy

| ellena99 a răspuns:

Buna,cafeaua da creeaza dependenta dar, la varsta ta ar fi bine sa nu bei cafea deloc deoarece nu este sanatoasa. Uite daca vrei neaparat incearca sa bei dimineata o cana cu ciocolata calda su ceai verde diluat cu apa deoarece este si sanatos si tine locul cafelei.

| EpicKid a răspuns:

Rotf...poti sa bei si 100 pe zi daca ti-e bine.Nu creaza dependenta.

| VLADUTZER a răspuns:

Aaa... hi bebe cafeaua nu creeaza dependenta si in doze mari creste rezistenta si forta muscularawinking da nu ii ok sa bei foarte multa big grin

| anonim_4396 explică (pentru VLADUTZER):

Asta imi concine sa credrolling on the floor