| Anonyma33 a întrebat:

Cainele meu de ieri de la amiaza nu mai mananca nimic nu mai e asa vesela azi a venit un veterinar si i-a facut o injectie dar tot nu mananca bea foarte multa apa..chiar nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| adelcrt a răspuns:

Cred ca ii este rau, o sa-si revina in cateva zile, sau daca nu vrea un caine happy Daca nu-si revine in cateva zile du-te cu ea la doctor. Funda? thinking

| Alexandra_Andreea_1998 a răspuns:

Lasa-l in pace o vreme dar pune-i acolo mancare. o sa vezi ca i se va face foame pana la urama.happy multa baftatongue

| carlossinos20 a răspuns:

Nu ai ce sa-i mai faci...