| RansleyGriswold a întrebat:

Cainii maidanezii trebuie eutanasiat
trebuie omorati de oameni?
trebuie sterilizati?
trebuie gasit adaposturi pentru ei?
trebuie sa le dam dragoste?
Cine raspunde primul corect primeste funda!
ps: URASC CAINII

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Trebuie adunati toti de pe strazi si dusi cat mai departe de tara noastra[in Africa i-as duce], eu m-am saturat de ei pana peste cap, ii urasc

6 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Dacai urasti clar trebuie eutanasiati
(dar eu cred ca doar trebuie sterilizati si sa asteptam pana se duc toti pe copca)

| RansleyGriswold explică (pentru ElectronicSound):

In momentul asta numarum cainilor cresc RAPID
daca ii sterilizam atunci va ramane acelasi numar sau vom ramane fara ei in aprox 20 de ani!

| RansleyGriswold explică:

AI uitat ca cainii au omorat anul trecut 11.000 de oameni?
si cred ca au fost omorati aprox 500 de caini...
Bn daca zici tu atunci hai sa ii pupam in cur sa ei sa ne muste de cur!
haide sa le dam dragoste ca si ei sa bage frica in noi
hai sa le dam mancare ca ei sa muste din noi
hai sa le gasim adaposturi ca ei sa ne bage in spitale!
:F a fost greu

| ElectronicSound a răspuns (pentru RansleyGriswold):

Frate, si ce daca au omorat 11000 de oameni? in felul asta ar trebui sa omoram toti criminalii din lume ca si asa degeaba stau in inchisoare! si daca ne luam dupa gandirea ta ar trebui sa neapucam sa omoram si leii si ursii si tigrii si capusele ca ce, doar sunt daunatoare!

| RansleyGriswold explică:

Degeaba facem adaposturi ca nu rezolvam nimic!
e ca si cum ai face adaposturi pentru ursi!
tot se inmultesc si daca ii sterilizam ca jumate din caini vor fi sterilizati ca prind putini!
Daca nu stii ce caine e rau si ce caine e bun atunci nu ii omoram ca riscam sa omoram un caine bun?
AI O GANDIRE DE ZOOFIL
1 din 50 caini e bun
MAI bine sinucidete ca... te faci de ras!

| Karuta a răspuns (pentru RansleyGriswold):

Da. multumesc pentru sfat, ma voi sinucide pentru ca mi-am spus parerea. Multumesc pentru jigniri, eu mi-am spus doar parerea dar, ma rog hai sa omoram toti cainii... si scuza-ma ce te-am oripilat cu gandirea mea de zoofil.