| dorinta233 a întrebat:

Cam cat timp trebuie sa aleg afara pentru a slabi vreo 4-5 kg intr-o luna? sunt baiat. Daca fac abdomene si scap de stratul adipos, pot avea patratele?

4 răspunsuri:
| 9988 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... eu sunt fata ma duc la sala si slabesc si am facut si muschi ca ma duc sa trag de fiare laughing) sau ridic greutati! Dar pentru a slabi nu conteaza doar sportul! asta imi spune si antrenoarea mea de fitness! 30 % sportul iar 70 % conteaza mancarea. cat mananci la o masa, de cate ori mananci pe zi si CE mananci! daca tii un regim sanatos adica daca nu mananci : dulciuri, cartofi pai etc care,, intoxica '' corpul ai sanse sa slabesti mai mult! succes!

| TizZu15 a răspuns:

Da dar trebuie sa faci mult antrenament si sa ai o alimentatie sanatoasa.

| CreaţaWsz a răspuns:

Cat de mult. Dar in fiecare zi. Si despre patratele da o sa faci daca faci cate 10-20 abdomene pe zi.

| catalinaicg a răspuns:

Alearga cat poti de mult, cam o ora in fiecare seara sau dimineata ar trebuie sa fie de ajuns, manaca sanatos (deloc prajeli) cat mai multe fructe si legume, fara ducliuri si mergi si la sala. daca nu vrei sa mergi la sala poti face abdomene genoflexiuni tu singur si vor da rezultate.