| anonim_4396 a întrebat:

Cam che ar trebui sa zica o fata ca un baiat sa isi spuna in gandul lui "imi place de asta" sau ceva asemanator?(pentru baieti)

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Adevarul ca multe fete pot spune multe, dar in ziua de azi nu se mai pune pret pe vocabularul unei persoane, daca vorbeste urat sau civilizat. Acum nu prea mai conteaza toate astea, doar pentru unii.
Cum am zis mai sus, multe fete spun multe, dar daca nu arata bine, crezi ca baietii din ziua de azi sunt niste baieti la locul lor care pun pret pe comportamentul unei persoane? Nu!

| Matei10 a răspuns:

Cam ai dreptate, azi ar trebui sal intrebi daca vrea sati atinga sini...

| nutzbreaker a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici nimic. Pur si simplu te duci la un tip mai mare si-l intrebi daca se combina cu tine. Eu asa am facut de fiecare data si o merswinking