| Bloody7777 a întrebat:

Cam de la ce varsta e bine sa iti faci o prietena?

10 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

Acest lucru nu il poti programa ca o vizita la doctor.

Prima prietena apare atunci cand privile voastre se intalnesc si apare acea scanteie intre voi simtita atat de tine cat si de ea.

Sper ca ai inteles.

| BBdragutza a răspuns:

Cand te indragostesti te ia prin surprindere, nici nu iti dai seama cand te-ai indragostit! La momentul potrivit ai sa vezi ca va aparea fata potrivita!

| mony_3128 a răspuns:

De la gradinita

| elenutza27 a răspuns:

Pai cam de la 12-13 ani asa

| dey11 a răspuns:

Cand te simti pregatit...
[ bine...totusi poti trece de 10-11 ani...pana atunci e mai mult joaca big grin ]

| ILINCA_8854 a răspuns:

Cam de la 12-13 anihappy
Dar nu este regula poti sa-ti faci prietena de la ce virsta vrei, sper ca te-am ajutat

Bafta!
fundita?

| DeepLooking a răspuns:

Cand vrei tu... Daca vrea si fata, de ce nu? Parerea mea e ca pe la 15, 16 ani ar fi ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe la 80 de ani.

| gabytza_1219 a răspuns:

Pai cand vrei tu sa te distrezi si SA iti petreci timpul liber cam de la 14 -15 ani in colo e perfect FUNTITAAAAAA!