| anonim_4396 a întrebat:

Camera web are istoric? Daca da spune-tim si mie cum sa il sterg.

FUNDA

Răspuns Câştigător
| Chirtoaca_Marius_1997 a răspuns:

Camera Web nu are istoric.

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

straight face Pentru mintea ta incultă, camera web nu are istoric.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru positivity):

Alo, bai eu nu te-am jignit pe tine da! Te-am intrebat frumos.E prima data cand am camera web si nu stiam da!

| positivity a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Aha, bine. Şi eu ţi-am răspuns politicos.
Ai primit un răspuns, exact pentru întrebarea pe care ai pus-o.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru positivity):

Nu mi se pare politicos raspunsu ...doar pentru ca nu am stiut asta nu inseamna ca sunt inculta...app e prima oara cand am camera web de unde naiba vroiai sa stiu?

| positivity a răspuns (pentru AnkaAncuta):

Atunci, cred că te-ai lămurit cum e cu "istoricul", nu?
Nu vreau să facem mare paguba pentru comentariul pe care l-am dat.
Nu-mi plac certurile inutile.

| AnkaAncuta a răspuns (pentru positivity):

K

| Sebasteano a răspuns:

Dar ce ai facut ca intrebi asta...video chatlaughing n-are istoric nu iti fa griji happy

| AnkaAncuta a răspuns (pentru Sebasteano):

Altu. Nu am facut ba video chat, da vroiam sa stiu daca are istoric, ai vreo problema ca vroiam sa stiu daca are sau nu istoric?

| euSUNTasta a răspuns:

Nu are

| Cubber a răspuns:

Lol, ai facut video chat?laughing glumesc, nu, camera web nu are istorichappy asta daca ai folosit-o pe mess, daca ai filmat si ai salvat pe calculator atunci poate fi vizualizata filmarea, dar daca ai folosit-o doar pe mess nu e nici o problemawinking