| cypryan11 a întrebat:

Cand a fost ultima oara cand ai plans?
Si de ce?
_____________________
Eu am plans (si baietii plang cateodata :)) ultima oara pe la inceputul vacantei de vara
Cand am ascultat si am vazut aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=GZ8-XalNyQQ
Credeti-ma ca melodia ma cutremurat si m-a facut sa cred ca mai sunt si fete mai deosebite in ziua de azi deoarece din ce am experimentat pana acum mi-am data seama ca toate's la fel
In fine astept si parerile voastre :)

Răspuns Câştigător
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ma apuca. la vreo 4 seri..sau lunea cand ma uit la pariu cu viata plangrolling on the floor in fiecare saptamana.

| cypryan11 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

laughing) misto de tine laughing)) inseamna ca plansul e o parte importanta din traiul tau de zi cu zi laughing

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru cypryan11):

Nu chiar sad

| cypryan11 explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Oricum sa stii ca e sanatos sa plangi

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru cypryan11):

Imi imaginez..nu am plans de 4 zile :X

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu plâng în fiecare zi.
Motivul: pierderea părinților.
În rest, no comment!
Pa, pa.

| ComatoseWine a răspuns:

Acum 2 ani cand am cedat din cauza unor probleme si am lacrimat la un film acum ceva timp(cred ca prin aprilie), a fost impresionantbig grin.Nu imi place sa plang, ma simt slab.

| Sofia08 a răspuns:

Acum vreo saptamana in urma, din cauza ca m-am certat cu prietenul sad

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o melodie wtf. cum sa plangi de la o melodie?

| cypryan11 explică (pentru suntserios):

Simplu laughing
Aveam o anumita stare si melodia a amplificat acea stare in fine nu cred ca poti intelege
O seara placuta happy

| suntserios a răspuns (pentru cypryan11):

Pai nu prea inteleg. Nu sunt emotiv din fire, mai imi dau si mie lacrimile dar de la lucruri serioase. Moare o ruda, imi da papucii iubita etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand m-am certat cu cel mai bun prieten care-mi era ca un frate din cel mai tampit motiv.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Poate acea melodie iti aminteste ceva di trecut cerd pe mine sincer nu ma fc sa plang

| gRasuPCH a răspuns:

Ma sincer cand lucram, mergeam si la spital la taicamiu, mergeam si la liceu, m.am desp si de tatal meu sad atunci am plans 3 zile intruna.sad