| Anonim2796 a întrebat:

Cand apas tastele de volum si cea de blocare a telefonului, adica tastele din lateral, acestea nu se apasa. adica functioneaza...dar nu simti la deget ca se apasa, ca si cum ar fi blocate sau ceva. ce pot sa fac ca sa fie ca inainte?

Răspuns Câştigător
| MariusAdrianCrisan a răspuns:

Salut am patit si eu acest lucru, mergi undeva unde se repara telefoane sa ti l curete acolo. Mie pe langa asta nu mai imi incarca dar se pare ca in acea gaura era mizerie, dar acum e ok, ca nou?