| TheonaBlood a întrebat:

Cand credeti ca se va termina lumea?

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O să-i vină și ei rândul.

| positivity a răspuns:

Când voi împlini eu 90 de ani, si mai durează până atunci.
Măi, nimeni nu-ţi poate spune cu exactitate când vine sfârșitul lumii. Nimeni nu știe totul, deci chiar dacă eu spun că sfârșitul lumii e peste două zile, nu înseamnă că chiar aşa va fi.

| Tessa a răspuns:

Cand mor eu. laughing

| TheonaBlood explică (pentru Tessa):

O data exacta nu imi poti spune? laughing

| Tessa a răspuns (pentru TheonaBlood):

Hmm, va tin in suspans. laughing

| dعα a răspuns:

Nimeni nu stie.intreaba-ti si proful/a de religie.doar dumnezeu stie cand...nu da atentie acestor zvonuri.

| TheonaBlood explică (pentru dعα):

Si daca nu cred in Dumnezeu, ce fac?

| Iwao a răspuns:

Daca nu-ti poate spune nimeni cand a inceput, tot asa nu va sti nimeni cand se va termina...in rest baliverne, nu le da atentie.

| d3javw a răspuns:

Lumea se terminalaughing)intra pe youjiz sa vezi ce se termian acolo