| anonim_4396 a întrebat:

Cand cresti mai repede in inaltime inainte sau dupa ce ti s-a inceput menstruatia?

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Nu stiu daca are vreo legatura menstruatia. crestem pur si simplu.

| Madu2027 a răspuns:

Nu cred ca are vreo legatura

| Elenaaa23 a răspuns:

Eu stiu ca dupa ce iti vine menstruatia, sanii, nu iti prea mai cresc...De inaltime insa, fetele normal tot cresc pana la 18 ani. Unele mai mult, altele mai putin, dar cresc happy
xoxo

| AnushkaAxy a răspuns:

Nu tine de menstruatie.Cand iti vine menstruatia te dezvolti la corp..ma refer sani, talie, acumulezi mai multa grasime corporala.
Eu am crescut foarte repede inainte de menstruatie si m-am dezvoltat dupa.hee hee