| RoxAnneLove a întrebat:

Cand deschi fereastra Google Crome... nu imi intra pe Google... ci intra pe Mystart.incredibar.nu stiu ce sa fac. va rog sa imi explicati foarte bine si funda e a unuia dintre voi

Răspuns Câştigător
| Geo10 a răspuns:

Bună...
Deschizi fereastra Google Chrome și în dreapta sus sub X îți apare o cheie, dai click pe ea apoi alegi Setări. Îți apareo fereastră, iar unde scrie La pornire, la sfârșitul rândului al trei-lea scrie Setați paginile.Dai click pe el și unde scrie Adăugați o pagină nouă scrii www.google.ro. La alea de deasupra la Adăugați o pagină nouă le dai x.
Sper să reușești!